Disable Preloader

Hakkımızda

 Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 100. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Türkiye’ de 171, yurtdışında 8 temsilciliğimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’ nin ve Dünya’ nın en yaygın dil okullarından birisiyiz.

 

12321128_845406048906549_6870325339441159104_n (1)

  Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur.

      Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

akd-promo_hb_0

      Sarıyer Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

    Sarıyer Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (TOEFL, IELTS, YDS), Hızlandırılmış İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce ile ilgili hizmet vermektedir.

Eğitim Kadromuz

    Türkiye’ nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’ nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

    Eğitmenlerimiz İngilizce Öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

”Amerikan Kültür Sarıyer İngilizce Kursları Dil Kursları Dil Okulları Yabancı Dil Kursları”

Vizyonumuz

    Sarıyer Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’ nun vizyonu; uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

  • Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek.

  • Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek.

  • Eğitim sürekliliğini sağlamak.

  • Gramer eğitiminin yanında  ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek.

  • Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak.

  • Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek.

  • Öğrenci memmnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak.

  • Eğitimde sürekliliği sağlamak.

2098474-ozgurluk-heykeli

Share: