Disable Preloader

Aktivasyonlar

My Kelime Aktivasyonu Nasıl Yapılır ?

www.amerikankultur.org.tr adresinden “My Kelime” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra, ekranın solundaki “Hesap Aktivasyonu” kısmına ilk olarak e-posta adresinizi, bulunduğunuz temsilciliği (Sarıyer) ve portfolyo seri numaranızı başında 0 (sıfır) olmadan girdikten sonra hesabı aktif hale getirip sağ taraftaki kısımdan e-posta ve portfolyo seri numaranızla giriş yapabilirsiniz.

 

Online İngilizce Aktivasyonu Nasıl Yapılır ?

www.amerikankultur.org.tr adresinden “Online İngilizce” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra,  ekranın sağ tarafındaki “Hesap Aktivasyonu” kısmına bize vermiş olduğunuz e-posta adresinize gelen (Spam klasörünü de kontrol ediniz) “Hesap Aktivasyonu Kodu”nu ve e-posta adresinizi girip hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Sistem sizden yeni bir şifre oluşturmanızı isteyecektir. Yeni şifrenizi oluşturduktan sonra, kullanıcı adı ve şifrenizi girip uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Real World English (kitaplarımız) Girişi Nasıl Yapılır?

Kendi özgün kitaplarımızın internet sitesi kullanıma açılmıştır. www.anelt.org internet sitesinden öğrencilerimiz kendilerine ücretsiz verilen orjinal kitaplarımızın ses dosyalarına da ulaşabileceklerdir.
 

Share: